Değerli Dental Profesyonel,

12 Aralık 2015’te Point Otel Barbaros, İstanbul’da, 4.sünü düzenlediğimiz Dijital Diş Hekimliği Sempozyumunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. www.dijitaldishekimligi.com sitesinden sempozyum ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bu sene ana salonda üç farklı sunum izleyeceğiz. Daha önceki sempozyumlarda sizleri dinledik. Bu sefer her oturum 1,5 saat olacak. Böylece konuşmacının, sunduğu prosedürün nasıl uygulandığını detayları ile paylaşacak zamanı olacak.

Ana salondaki genel oturumların dışında CEREC kullanıcıları için alternatif salonda iki ayrı sunum daha olacak. Bu sayede, hem CEREC kullanıcıları hem de dijital diş hekimliği ile ilgilenen ama CEREC kullanmayan hekimlerimiz için sempozyum daha verimli geçecek.

Ayrıca ücretsiz pre-kongre kursları, öğle yemeği sırasında yuvarlak masa oturumları, kahve aralarında canlı kuron uygulamaları, ve finalde sunum yarışması finali ile zengin ve keyifli bir sempozyum bizleri bekliyor…

 
 
 
 
 
 
Ücretsiz pre-kongre kursları ve yuvarlak masa oturumlarına dolmadan yerinizi ayırtabilmeniz için, sempozyum kaydınızı en kısa zamanda yaptırmanızı rica ediyoruz...